Tuum 1000mAh 402764 3.7 V liitium-polümeer aku 302885 scan kood vahend kõlar 503048 Laetav Li-ioon Rakkude

Tuum 1000mAh 402764 3.7 V liitium-polümeer aku 302885 scan kood vahend kõlar 503048 Laetav Li-ioon Rakkude

€ 7.00
-29 %
€ 9.80

Juurdepääsetavus

Tere tulemast Meie Poe, Kui teil on vaja p rendilepingu et,Aitäh! Nõuanded : Tere,sõber,pane tähele,Kui meeles ei osta,loodan, et saate aru,Tänud! 1. Enne ostmist palun veenduge, et teie masin, kas toetada seda battery Battery mudel on sizeas kaua, kui sobiv suurus saab. 2. Akude Pinge 3,7 V-4.2 V on normal Battery Suurus ja Võimsus on viga range But leiame sobivad sinu jaoks. 3. Kõige tüüpi akusid ei ole pritsida Aku Model Voltage Capacityetc., NR Jaemüük Box Packed Ohutult Mull Kott. 4. Pilte näidanud ei ole tegelik objekt ja on oma viide ainult. 5. Kui see punkt koos pistikuga palun ärge unustage meile öelda, milline pistik sa wantotherwise me saata kaup ilma pistiku teile. Omadused : 1. 100% bränd uus. 2. Kõrge kvaliteet ja suur maht. 3. Sisseehitatud kaitse circuit PCM puhul vältida üle laadimine või üle täitmisel. 4. Pakett sisaldab : 1 x TK liitium polümeer Taaslaetav aku. Rakendused 1. Aku on varustatud kaitsva plaat, mis on funktsioone, ennetades üle laadimine, üle tühjendamine, üle, vool, lühis, jne. 2. See toode on peamiselt kohaldatakse MP3 MP4 MP5 GPS Navigaator PSP Bluetooth Mänguasjad DVR Kõlar Mikrofon Diktofoni Mobiiltelefoni Avarii Toide Tahvelarvuti mobiiltelefoni, PDA KAAMERA Power Bank DVD-EVD Smart Kellad E-raamatuid Sülearvuti Helikopter Elektrooniline Sigaret ja muude elektroonilised seadmed.
Polümeeri liitium aku 1000m Ah 3.7 V kaitsev plaat turvalisem
Toote mudeli Ülevaade mõõde Märkused 402764 65*28*4mm 502469 70*24*5mm 483053 54*30*5mm 503048 50*30*5mm 362579 80*25*4mm 453072 73*30*4.5 mm 323860 61*38*3.5 mm 302885 86*28*3.5 mm
Hoida laos
` Aku hoidmine keskkond peab olema puhas, kuiv, ventileeritavas ruumis, vältida tuleks kontakti söövitavate ainetega, tuleks eemale tulekahju-ja soojusallikatest. Tavaolukorras, mitte rohkem kui 3 kuud storage ümbritseva temperatuuri lubab vahemikku -20 kuni 40 ° C, mitte üle 6 kuu hoiutemperatuuri vahemik lubatud ümbritseva keskkonna temperatuurivahemik -20 kuni 35 ° C, eriline tooteid toote spetsifikatsioonides sätestatud lubatud vahemik on ülimuslik. Parim säilitamise keskkonna temperatuur soovitatav ettevõtte poolt on 20~25.
` Normaalsetes tingimustes, aku ladustamine keskkonna suhteline õhuniiskus on lubatud vahemikus 65 + + 20%. Ettevõte soovitatav, parim säilitamise keskkonna suhteline niiskus 50~70%.
Vältida hoidla kõrge temperatuur või niiskus, mis võib põhjustada aku lekkimise, rooste, ja võimsust.
Pikk ladustamine toob tõenäoliselt kaasa aku ja aku võimsuse vähendamise ja vajadusele 1-3 tasuta / Suurim heakskiidu võimsus võib olla jõudnud pärast heakskiidu tsükkel. Aku on paigutatud kolme kuu pärast, laadima või tsükli täis-ja tühjakslaadimise üks kord. Kui säilitamise aeg ületab 6 kuud, tasuta heakskiidu aktiveerimine tuleks teha, et vähendada jõudluse kadu.
Hoiatus :
See on rangelt keelatud kastke akut merevees või vesi. Kui ei püsi, siis tuleb hoida jahedas ja kuivas keskkonnas.
Ärge visake akusid tulle ega kütteseade, või proovida lahti võtta, patareid võib põletada ega tooda kahjulikke aineid.
Ei, aku soojusallika lähedal, nagu tulekahju või kütteseadme kasutamine ja lahkuda.
Nr polaarsuse aku.
Mitte tagurpidi laadimine, aku peab olema korrektselt ühendatud vastavalt polaarsus, ei saa tagasi pöörata.
"on rangelt keelatud all kõrge temperatuuri (sooja päikese kätte või kuuma auto) kasutamist, või jätke akut, võib põhjustada aku ülekuumenemise, tulekahju või häire, lühike tööiga.
Ole otsest juurdepääsu aku vooluvõrku.
Metall on keelatud otseselt ühendage aku positiivse ja negatiivse pooluse lühis.
Keelata aku ja metallist, nagu juuksenõelad, kaelakeed ja muud transpordil või ladustamisel.
Ei, streik või viska, trampima aku.
Avada, muuta, otsene keevitus patareide ja pierce patareid küüned või muude teravate tööriistadega.
On rangelt keelatud tugev staatiline ja tugev magnetväli, kus kasutada, muidu lihtne kahjustada akut ohutuse kaitse seadet, tuua ohtlik varjatud probleeme.
Ärge jootke aku.
Mitte - avatud korpus ja eemaldage aku jope.
Akusid ei saa kasutada äärmuslikes tingimustes, nagu piirtemperatuuri, deep cycle, extreme üle tasuta ja üle heakskiidu.
Kasutuselt kõrvaldatud akud kasutage isoleeritud paber hoida elektroodid, et vältida tule-ja plahvatusoht.
Ei võimalda vanad patareid või kasutada poolel aku segatud uus aku, muidu tekib liigne heakskiidu.
Palun hoidke akut jahedas ja kuivas kohas. Kui akut hoitakse või veetakse, aku peab panema maha kõigepealt.
Nagu aku lekkimise, elektrolüüt satub silma, siis palun ärge hõõruge, loputada silmi veega, kohe saadeti haiglasse, muidu see teeb haiget silma.
Kui aku eritab lõhna, palavik, esineb värvimuutusi, deformatsioone, müra, lekke või kasutamise, ladustamise, ebanormaalset laadimise protsessi, aku kohe eemaldada seade või laadija ja keela.
Kui elektrood on määrdunud, kohaldatakse kuiva lapiga enne kasutamist, vastasel juhul võib see põhjustada kehv kontakt funktsiooni rike.
Küsimused, mis vajavad tähelepanu
Enne aku on kasutatud. Vastavalt tehnilistele nõuetele ja dokumentatsiooni nõuded Täis laadida. Laadimise pinge ja maksimaalne laadimisvool ja-pinge


Toote parameetrid

Laetav:
Jah
Pakett:
Jah
Kasutamine:
MP3 / MP4 Mängija
Mudeli Number:
polümeer aku
Tüüp:
Standard Aku
Brändi Nimi:
yorwats
Funktsioon:
Laetav Aku
Pinge:
3.7V
Tingimus:
100% uus
Kogus:
1tk
Päritolu:
Hiina
Kaitse:
pcb
Teenus:
Kauplus garantii

Sarnased kaubad

DSTE ET-EL24 Laetav Aku NIKON 1 J5 Kaamera
  • Algaja

DSTE ET-EL24 Laetav Aku NIKON 1 J5 Kaamera

€ 5.59

Kallis sõber : Kui vene Föderatsiooni postiton upoliitika, saada pakk vene Föderatsiooni Hiinast, peab ta esitama täielik nimi ja täielik aadress , nii, et seda saaks edukalt kohale, ku