10tk Veekindel 125KHz RFID Kontaktivaba Smart Lähedus Kaardi Lugeja Juurdepääsu Kontroll Weigand 26/34 IP65 EM ID-kaardi Lugeja Slave

10tk Veekindel 125KHz RFID Kontaktivaba Smart Lähedus Kaardi Lugeja Juurdepääsu Kontroll Weigand 26/34 IP65 EM ID-kaardi Lugeja

€ 55.93

Juurdepääsetavus


Veekindel 125 Khz Slim Id-Kaardi Lugeja wiegand 26/34 wiegand lugeja Ukse läbipääsusüsteem Wiegand Rfid Lugeja Slave
Funktsioon :
Toote Nimetus:Lähedus EM ID-Kaardi Lugeja Sagedus:125 KHz Loe Kaardid:EM4100 ja ühilduvad kaardid Toetavad Kaardid Operatsiooni:Loe Seerianumber ID-Kaartide Interface : Wiegand 26/34 Lugeda Aeg : Loe Kaugus : 0 - 15 cm Töötavad Pinge/Vool : DC 12 V/Max 60m A voolutarve : System Protection : Võimsus Kaitse Tagurpidi Kokku. Andmed Line Compression Vastupanu Kaitse. Maks. ±15 V Andmete Ülekandmise Kaugus : 60 - 100 meetrit töötemperatuur : 0 - 60 Ladustamis Temperatuur : -20 - 80 Materjal : Plastik (Ro HS) Mõõtmed : 120*56*20(mm) Operating Õhuniiskus:IP65
1, Teie tellimus on lähetatud kohta 1-3 tööpäeva pärast täielikku tasumist on tühi, kui kaupa jätkub.
Teated saadetakse pärast teie tellimus on lähetatud, kontrollige palun oma e-posti või Aliexpress, et arvestust lähetamise kuupäev.
2, Kõik maatükid vedada väikeste pakettaknad, ei ole tagatud, et pakk peaks saabuma aja jooksul, mis eespool öeldud. Siiski, 95% maatükid antakse raames viide ajal.Palun ole kannatlik, kui pakk ei ole tulnud sind õigel ajal,ja palun meiega ühendust. meil on neid jälgida.
3, 7 Päeva Raha Tagasi Garantii : Kui sa ei ole rahul toote ostetud meilt. Palun teavitage meid kirjalikult(nt e-posti, e Bay sõnum, faks, kiri) 7 päeva jooksul pärast kauba kättesaamisest. Meil aitab sul tagasi ja tagastab punkt. Palun pange tähele, et postages / custom tasud(kui on olemas) spended sellises järjekorras on kliendi kulu.
4, Tasuta Asendamine : Kui te saate mitte-nii-kirjeldatud (nt vale, vale, osa puudu) kirje, palun võtke meiega ühendust, kui saad punkt. Me korraldame asendada niipea, kui asi on kinnitust leidnud.
5, Tarnijad Garantii : pakume ÜHE AASTA selle toote garantii. Kui teie kirje on mis tahes garantii küsimus, palun võtke meiega ühendust rahuldava lahenduse.
6 Nõuded : Kõik kvalifitseeritud tulu/asendamine peab juhinduma usa. Me ei pruugi nõustuda teie tagasi ilma, teavitades meid ette. Tolli tasu, käitlemise eest, postikulud ja kindlustus on klientidel kulusid ja ei kuulu tagastamisele.
7, Kui teil on küsimusi toodete kohta või laevandus, pls võtke meiega esimene enne negatiivset Tagasisidet, püüame slove ta. Kui me ei saa slove ja ära tee ühtegi tagastame teile. siis teha Tagasisidet. Kui te ei ole meiega ühendust esimese ja teha negatiivset tagasisidet otse, see tähendab, et sa loobuma kogu pärast-müüki teenust. palun mõista.


Toote parameetrid

Brändi Nimi:
mcdorsteco
Mudeli Number:
MR801A-E
Kaardi tüüp:
125KHz
Väljund:
weigand 26/34

Sarnased kaubad

Pikamaa 6m lugemiskaugus uhf rfid lugeja
  • Algaja

Pikamaa 6m lugemiskaugus uhf rfid lugeja

76.22 € 76.00

KirjeldUHF RFID Keskmised VahemikLugeja on suure jõudlusega UHF integreeritud lugeja .Põhineb patenteeritud tõhdigitaalse signaali töötlemise algoritm, see toetab kiire tag read / write