1194T kallite kvaliteet puhas titaan pool-rim optiline IP vaakum eletroplating kõik fookus precription prillidega ärimehi

1194T kallite kvaliteet puhas titaan pool-rim optiline IP vaakum eletroplating kõik fookus precription prillidega ärimehi

€ 55.00
-1 %
€ 55.30

Juurdepääsetavus


Omadused :
Mood 100% Titaani klaasi raam ,millel on hea disain ja kvaliteet,kvaliteetne 100% Titaani optiline raami Härrad, müüa ka Hiinas ja paljudes teistes riikides. Kõik meie tooted pilte pole töödeldud pilt, tarkvara, nii et nad näevad välja väga loomulikud, pildid ja objektid on järjepidev ja materiaalsete objektide atraktiivsemaks.
Me suport segamine osta, palju võib kuuluda rohkem kui 2 stiile! Kui teil on vaja,palun märkige oma nõude ostja sõnum tühi.
Suurus teave :
Objektiivi laius : 57 mm Sild : 15 mm Tempel : 130 mm Objektiivi kõrgus : 32 mm
Teate nõuanded :
1. Ei ole standard suurus prillid raam. Sel juhul, enne sa valida oma lemmik prillid, soovitame võrrelda suuruse parameetrid prillid raam. Nii et teil võib tarne mitte ainult kõige atraktiivsem prille, kuid ka kõige mugavam prillid teile.
2.Seal on mõned objektiivid on vaja kohandada, see maksab veel umbes 6 päeva.
(nt läätsed Photochromatic, Progressiivne, Polariseeritud, Värvi tint, Kalle, 1.74 indeks, 1.67 indeks anti-sinine, 1.61/1.67 indeks hyperopia, Kõrge astigmatism, Objektiiv prisma..jne.)
3. Läätsed on täielikult vastavalt oma retsepti andmed, pärast lõikamist oma retsepti läätsed, mida ei saa asendada, nii et palun andke meile õige retsepti andmete sinu. Aitäh.
Kui soovid, et sellised läätsed, palun pikendada sünnitust töötlemise aeg meid, nii et me ei saa olla liiga rutakas töötlemise oma retsepti prillid. Tänan teid väga.
Retsepti klaaside lõikamine ja paigaldus teenus :
Näpunäited :
Kui soovite prillid Internetis,
esiteks, sa peaks minema professionaalne ophthalmology haigla optometry, saad arstilt tagasisidet, kellel optometry andmeid minna online prillid on õige tee.
teiseks, kui teil on viimane õige retsepti andmeid, siis on ka fine.


Toote parameetrid

Retsepti Liik:
Ühe Versiooni, Progressiivne
Objektiivi Indeks:
1.61, 1.67
Mudeli Number:
1194T
Läätsede Materjal:
CR-39
Raami Materjal:
Titaani
Sugu:
Mehed
Brändi Nimi:
Sheralor
Kaal:
supper kerge
Materjalid:
Puhas titinium
surterble tarbijad:
täiskasvanud lühinägevus
Autentsuse:
Garanteeritud
Kasutamine:
Retsepti Prillid
Näo Kuju Vaste:
ruut, obelong, ring
Päritolu:
Guangdong, Hiina (Mandri)

Sarnased kaubad