6WD Metallist Robot murdmaa-Šassii DIY Platvorm Arduino robot, WIFI, Auto Off-road Ronida Vaarika Pi värv must

6WD Metallist Robot murdmaa-Šassii DIY Platvorm Arduino robot, WIFI, Auto Off-road Ronida Vaarika Pi värv must

€ 81.00
-10 %
€ 89.60

Juurdepääsetavus

Nimi Must plastik šokk Pilt võrdlus pehmendusmaterjali plastikust Šassii tehnoloogia Alumiiniumist spray Kummi materjal kummist
Toote Tutvustus allpool on sama pilt "
Äsja loodud 6 WD Mobile platvorm, sõiduki kasutamiseks 2mm Alumiinium ühe-ajatempli ehisliist, pind ja siis alumiinium spray ravi. 6 Ainult kiire alalisvoolu mootor (originaal 17000 Kiirus), 1 : 34 täismetallist käigukast, nii et auto saada tugev off-road jõudlust.
Summutus disain on suurim tipphetk auto, kasutades 6 hüdrauliline kevadel amortisaator on fikseeritud ühendage mootor ülakeha, nii et platvorm on parem maantee kaudu suutlikkust, eriti mõned keerulised muhke.
6 WD mobiilse platvormi saab paigaldada eri tüüpi juhtimiskeskused või kontrollerid, nagu U nr Või vaarika pi. Šassii kasutada 3mm paigaldus augud, horisontaalne 12mm , Vertikaalne 14mm pigi saab paigaldada mitmesuguseid andureid, või täiendavaid funktsioone, nagu paigaldamist robot. Ülemine korrus on reserveeritud UNO Platvorm, vaarika platvormi paigaldamine auk. Toote parameetrid on järgmised sama nagu "Sõiduki suurus : 28 * 21 * 11.5 cm Sõiduki kvaliteet : 1.4 kg Maksimaalne koormus : 6 kg Tööpinge : 12 V nimivool : 350m A * 6 Mootor originaal kiirus : 17000rpm Väljund võlli kiirus : 500rpm Hinnatud pöördemoment : 5kg / cm üksikasjalikud mõõtmine pärast on sama pilt"
Andmed reaalne lask allpool on sama pilt "
Summutus pehme ja kõva reguleeritav, laienduse kaudu kevad
Kõnnitee karm, ðokk imendumist juurdepääs on adaptiivne kõnnitee
Seotud osad, millel on 12 äärik laagrid, vähendada hõõrdumist vastupanu
Tugev võime laiendada, siis võib suvaliselt muuta ,ei hõlma Mehaaniliste arm .


Toote parameetrid

Brändi Nimi:
KUONGSHUN
Tüüp:
Pinge Regulaator
Tingimus:
Uus

Sarnased kaubad

10pieces/palju 30G123 GT30G123 ET-220F uus
  • Algaja

10pieces/palju 30G123 GT30G123 ET-220F uus

€ 3.32

Tere tulemast meie Poodi Kui ostate suurema koguse, siis Palun võtke meiega ühendust!! Lubame teile parimaid tooteid Kaup saadetakse me korraldame saadetise teile niipea, kui võimalik, va